Tepebaşı Çilingir Anahtar 0 537 341 47 84
ANAHTAR ÇİLİNGİR VE BIÇAK BİLEME HİZMETLERİ
Şirintepe Mh. Gözüpek Sk. No:7/B
es.teknikanahtar@gmail.com
0 537 341 47 84 - 0 537 341 47 84

Yerli Bitkisel Kozmetik Markası

13.02.2020 

Uraw Cosmetics ürünlerinin satıldığı site olan uraw.com.tr adresi, müşterilerine organik ve faydalı ürünlerin kaliteli şekilde hizmetini sağlamaktadır. Saç, kaş, kirpik ürünleriyle bilinen marka krem ve serumlarıyla da çokça adından söz ettirmektedir.

Ürünleri kullananların beğenmesi ve onaylamasıyla, daha da büyümüştür. Kişisel bakımına özen gösteren ve yüzüne, saçlarına bakım yapmak isteyenlerin adresi olan Uraw, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleriyle hizmetlerini sağlamaktadır.

WHO Kriterlerine Uygun

Yerli firma olan Uraw, 2015 yılından beri alanında hizmet sağlamaktadır. Uluslararası platformlarda ürünlerini tanıtmış, kalitesini ve ürünlerini kanıtlamış bir markadır. Dünya sağlık örgütünün kriterlerini geçmeyi başaran Uraw, yerli ve milli sermayeyle kurulmuş, sağlık ve bakım ürünleri üzerine uzmanlaşmıştır. Ürünler arasında yer alan birbirinden farklı ve doğal içerikli bakım ürünleri, kadın ve erkek fark etmeksizin kullanılabilir durumdadır.

Özel Ürünler

Ürünleri sipariş etmek için web sitesine gitmeniz yeterli olan işletme, kirpik serumu ürünü aracılığıyla da bilinmektedir. Kirpik ve kaşları dökülenlerin kullanması tavsiye edilen, bitkisel özlü serum sayesinde, sizler de dökülen ve kopan kaş ve tüylerinizi güçlendirebilirsiniz. Kaş ve kirpik serumu özel ambalajlı kutusunda müşterilerine teslim edilmektedir.

Kaş ve Kirpik Serumu

İçeriğinde özel ve bitkisel ürünlerin yer aldığı Uraw Kirpik Serumu, canlanma ve güçlenme için çok yardımcı olacaktır.

Özellikle yüzdeki kaş ve kirpiklere faydalı olan:

  • Keratin içeriğine,
  • Jojoba yağına,
  • Badem ve argan yağına sahiptir.

Saçlar için de son derece faydalı olan bu yağ ve keratin karışımının kullanımı da son derece basit ve etkilidir. Gözlerinizdeki makyajı çıkarttıktan sonra yatmadan önce ya da evde bulunduğunuz süre içerisinde, kirpik diplerinize ve kaşlarınıza sürerek masaj yapmanız gerekir. Günde iki kereye kadar uygulayarak çok daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gönderen: haber
814 defa okundu 
 


Bilim-Teknoloji
SIM DEĞİŞİMİ SALDIRILARINA DİKKAT!
4,5G’de ses internet üzerinden verilecek, iletişim güçlenecek
Türk Telekom’dan yeni nesil fikirlere destek
SON 8 YILDA VERİ KAYIPLARINDA %400 ARTIŞ GÖRÜLDÜ
Siber saldırı riskini azaltmanın 10 yolu!

 

 
Ekonomi
35. Yıl Kampanyasına Yoğun İlgi
Yeni ihracatçılar geliyor
KUAFÖRLER ODASI EVLİLİK FUARINDA ŞOV YAPACAK
“E-İHRACAT” ESKİŞEHİR’DE MASAYA YATIRILACAK
KIRSAL KALKINMAYA 970 MİLYON LİRALIK HİBE