Tepebaşı Çilingir Anahtar 0 537 341 47 84
ANAHTAR ÇİLİNGİR VE BIÇAK BİLEME HİZMETLERİ
Şirintepe Mh. Gözüpek Sk. No:7/B
es.teknikanahtar@gmail.com
0 537 341 47 84 - 0 537 341 47 84

Destek Veren Firmalara Teşekkür

13.01.2021 

5544 sayılı mesleki yeterlilik kanunu kapsamında Eskişehir Berberler Kuaförler Güzellik ve Dövmecilik Salonu İşletmeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu başkanı Fethi Özkara ile oda adına yapılmış olan protokol kapsamında Erkek Kuaförlüğü Seviye- 4 , Bayan Kuaförlüğü Seviye-4 , Epilasyon Uzmanlığı Seviye-4 sınavları geçtiğimiz aylarda yapılmıştı.
Bu kapsamda Berberler ve kuaförler odası bünyesinde  bir MYK sınıfı oluşturması ve sınavların odada yapılabilmesi için gerekli olan malzeme ve destek konusunda kendilerine yardım eden ve destek veren firmalar olmuştur.

Berber tezgahlarında kullanılan koltukları ALPEDA Firması, malzeme ve gerekli eşyaların konulması için olan dolapları Ermox Kuaför Mobilyaları firması, bayan kuaförlerinin  kullanması için olan tezgahları Gazi Teknik Meslek Lisesi, erkek berberlerinin kullanacağı tezgah ve mobilyalarını ÖZPAK Kuaför Mobilyaları ve Güzellik uzmanlarının işlemlerini yaparken kullanacakları epilasyon cihazını da ULASE Teknomedikal firması Odaya hediye etmiştir.

Açıklamasında başkan Özkara “ Bizlere destek veren odamızda bir sınıf  düzeninin oluşması için gerekli olan tüm ekipmanları bizlerden bir karşılık beklemeden temin eden ve gönderen firmalarımıza sizlerin huzurunda bir kez daha yönetimim ve camiamıza adına canı gönülden teşekkür ederim. Ben ve yönetimim meslektaşlarımız için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve her daim yapacağız. Odamız ve meslek camiamız adına tüm firmalarımıza tekrar teşekkür ederim” dedi.

Gönderen: haberler
1772 defa okundu 
 


Bilim-Teknoloji
TÜRKİYE’DEN DÜNYA DEVİ OLMAYA ADAY BİR TEKNOLOJİ ŞİRKETİ
Kurumlar ve şirketler WhatsApp’a muhtaç değil!
DOLANDIRICILAR “AŞI SIRANIZ GELDİ” SMS’LERİYLE KANDIRIYOR
HACKERLER TÜRKİYE’YE EN ÇOK MAYIS AYINDA SALDIRDI!
KOBİ’LER KİŞİSEL VERİLERİ KORUMADA HIZLI HAREKET ETMELİ

 

 
Ekonomi
ETO ESKİŞEHİR’İN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR
TEI Başkanı Prof. Dr. Mahmut Akşit’ten Ülke TV’de önemli açıklamalar
TÜRKİYE’NİN TEK "YERLİ VE MİLLİ" EMNİYET KEMERİ ÜRETİCİSİ
Sosyal Atama Töreni Salı Günü Gerçekleştirilecek
Çalışanların yüzde 28’i işe yemek götürmeyi tercih ediyor!