Tepebaşı Çilingir Anahtar 0 537 341 47 84
ANAHTAR ÇİLİNGİR VE BIÇAK BİLEME HİZMETLERİ
Şirintepe Mh. Gözüpek Sk. No:7/B
es.teknikanahtar@gmail.com
0 537 341 47 84 - 0 537 341 47 84

Hizmetlerimiz

Anahtar Yapımı   |  Çilingir Hizmetleri   |  Kapı Hidroliği   |  Bıçak Bileme   |  Pirge Bıçak   |  Kıyma Makinesi Bıçak Bileme

 Firmamız Pirge Bıçak Satış Noktası olarak hizmet vermektedir

Pirge Teknoloji:

Yeşilyayla Kesici Aletler Ltd. Şti. bıçak ve kesici aletler üretimi konusunda geniş bir makine parkuruna ve uzun yılların bilgi birikimine, tecrübesine sahiptir. Malzeme tedariğini, konusunda uzman firmalardan yapmakta ve bu malzemeleri son teknoloji CNC makinelerini kullanarak çok hassas şekilde işlemektedir.

 Firmanın üretim tesisleri standart ürünlerde günde 15000, yılda 4000000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

 Standart üretimlerinin yanı sıra özel siparişlere de hızlı şekilde cevap verebilecek bir üretim yapısı oluşturulmuştur.

Pirge Kalite Politikası: Yeşilyayla Kesici Aletler Ltd. Şti. için kalite her zaman ilk planda olmuştur. Üretim süreçlerinde ve bu süreçlerin kontrolünde son derece titiz davranma ilkesi kalitenin temelini oluşturmaktadır. Özel siparişlerle alınan 1. Sınıf paslanmaz çelikler kontrol sertifikaları ile firma bünyesine kabul edilmektedir. İşleme sürecinde kontrollere takılan ürünler geçmiş işlemleri tekrarlamakta ya da imha edilmektedir. Tüm işlemlerden başarı ile geçen ürünler sürdürülebilir kalite takibi için numaralandırılmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

 Firmanın ihtiyaçları dahilinde geliştirdiği üretim yönetim sistemi kalite takibi için bir merkez görevi görmekte ve ISO:9001 belgesi için altyapı teşkil etmektedir.

 Firma ürünleri garanti belgesi gerektirmeksizin 5 (BEŞ) yıl garanti kapsamındadır.

Pirge Bıçak