Tepebaşı Çilingir Anahtar 0 537 341 47 84
ANAHTAR ÇİLİNGİR VE BIÇAK BİLEME HİZMETLERİ
Şirintepe Mh. Gözüpek Sk. No:7/B
es.teknikanahtar@gmail.com
0 537 341 47 84 - 0 537 341 47 84

Kıyma Makinası Bıçak Bileme
Kıyma Makinası Ayna ve Bıçak Bileyleme 
Et Kıyma Makinası Aynası ve Bıçağı Bileme Bileyleme

Kıyma Makinası Bıçağı ve Aynası Belirli Bir Kullanımdan Sonra Özelliklerini Kaybeder..

Birebir, pürüzsüz ve arasında boşluk kalmayacak şekilde çalışması gerekirken yıpranan bıçak ve ayna işlevini tam olarak yerine getiremez.

Her defasında yeni bir ayna ve bıçak almak ciddi bir ek maliyat getirecektir. 

Yandaki gibi artık işlevini tam yerine getiremeyecek hale gelen Kıyma Makinası Ayna ve Bıçağı bilenerek tekrar ilk günkü haline geri getirilerek tekrar sorunsuz şekilde kullanabilir...

 

 

 

 

Kıyma Makinası Aynası

 

Aynayı tekrar eski haline getiriyoruz. Gördüğünüz gibi üzerini çizdik ve işlemlerimiz sonrasında ayna üzeri tamamen düz hale getirecek ve bu çizgiler tamamen kaybolacak..

 

 

Et Kıyma Makinası Aynası Bileme Bileyleme

İşlem sırasında Kıyma Makinası Aynasının üst yüzeyi tamamen düz hale getirilir ve ilk üretildiği gibi düz bir yüzey elde edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

et kıyma makinası bıçağı bileme bileyleme

İkinci aşamada ise Kıyma Makinası Aynasından sonra sıra Kıyma Makinası Bıçağının eski haline getirilmesine geliyor. Kıyma makinasının arka yüzeyi ve Kıyma Makinası Aynasına rast gelen yüzeyi de tekrar düzeltilir. Pürüssüz hale getirilir ve keskinleştirilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

et kıyma makinası bıçağı bileme bileyleme

Kıyma Makinası Aynasından sonra işlem yapılan ikinci ve tüm kıyma işlemini gerçekleştiren asıl parça olan Kıyma Makinası Bıçağı da düz ve keskin hale getirilerek ilk günki gibi çalışacak hale getirilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

et kıyma makinası ayna bıçak

Et Kıyma Makinelirindeki etin kıyalarak kıyma haline dünüştürülmesi sırasında en çok kullanılan ve yıpranan iki parça olan Et Kıyma Makinası Aynası ve Et Kıyma Makinası Bıçağı tüm işlemlerden sonra ilk fabrikadan çıktığı hale geri dündürülür. İlk günkü gibi keskin, ilk günki gibi düz. Her iki parça birbirine sıfırlarak oturur. Düz yüzeyleri aracılığı ile ikiside birbirine tam olarak örtüyür hale gelen parçalar artık kullanılmaya hazır..

 

 

 

 

 

 


 

Kıyma Makinası Bıçak Bileme